☰ menu

HOTEL

Villa Bolestraszyce to piękny, nowoczesny 3- gwiazdkowy Hotel. Przemyśl oddalony jest jedynie 7 kilometrów od naszego obiektu. W otoczeniu znajdą Państwo miejsca warte zobaczenia i poznania – między innymi zabytek przyrody jakim jest Arboretum Bolestraszyce. To miejsce idealne na nocleg z dala od gwarnego miasta, w celu regeneracji sił i odzyskania spokoju ducha. Zapewniamy, że malownicza okolica, a także wysoki standard jakie zapewniają nasze noclegi utkwią w Państwa pamięci na długo.

Nasz hotel oferuje  22 komfortowo urządzonych pokoi. W każdym z nich na Gości czeka klimatyzacja, telewizja oraz dostęp do Wi-Fi. Dla zagwarantowania jeszcze większej wygody noclegu umożliwiamy dostęp do parkingu z monitoringiem, zapewniającym bezpieczeństwo samochodów.

Możemy zaproponować nie tylko błogi wypoczynek, ale także profesjonalną organizację wesel czy bankietów. Hotel przemyśl dysponuje także salami idealnymi na konferencje i spotkania rodzinne czy biznesowe. Nasz ośrodek stanowi doskonałą bazę wypadową dla wypraw w Bieszczady. Podczas pobytu z pewnością odkryjesz wszystkie atrakcje jakie ma do zaoferowania Podkarpacie oraz Beskid Niski – jedne z najpopularniejszych destynacji aktywnych turystów w Polsce.

  • POKOJE

  • PAKIETY POBYTOWE

  • CENNIK

  • GALERIE

VMD Script logo